search
menu
person

NEWS AND UDATES


17:38
מקומות חריגים שבהם אתה יכול לקיים יחסי מין או איך לשנות חיים סקסיים

במקרים שונים בתוכנית מינית יכולים להיות מגוונים בשיטות שונות: אתה יכול לשחק משחקים ארוטי עם ההלבשה, אתה יכול להיסחף על ידי כל כיוון לא סטנדרטי - bdsm, swingers, או לעתים קרובות יותר לשנות שותפים. ואתה יכול לבחור דרך אחרת לחלוטין: זוג עם השותף שלך למצוא מקומות יוצאי דופן שבו אתה יכול לעשות אהבה.

התוכן של המאמר

1 פתאומי מקומות בדירה שלא ידעת 2 מוטיבים בעיר 3 יציאה לטבע 4 נוסעים לפדרציה הרוסית, איך לשנות חיים סקסיים 5 ענק נסיעה למדינות שונות 6 לא מקום צבעים איש

מְרוּוָח עבור פנטזיה, המפקד: אתה יכול להגביל את החלק החיצוני של הדירה שלך או בבית, הרחב את החיפוש NIMB עבור סביבה מתאימה לעיר או לאזור, ו חלק מוכן לצאת למסעות ארוכים רק עם מטרה אחת: קיים יחסי מין במקום פתאומי חדש. לא רק את המטרה האולטימטיבית של הנסיעה, אבל ואת תהליך הנסיעה יכול להביא זיכרונות סקסיים שלהם.

יום אחד תחילת הניסוי, אתה בקושי להאט.

פִּתְאוֹמִי מקומות בדירה שלא ידעת

אם אתה משק בית ולצאת מהבית למין - זה לעזוב את אזור הנוחות קבל מתח, לא הנאה, אז אתה יכול למצוא חדש uncharted בבית מקומות.

ל מתחיל צריך להיות מופנה לרהיטים: לנסות כל כורסה, הספה, כיסאות, שולחנות. כל נושא הפנים צריך גישה יצירתית משלה. אם עם ספה, הכל פשוט ומובן, אז הכיסא כבר יכול לשים מבוי סתום. והכיסא נראה בלתי אפשרי עבור מקרה זה. אל תעשה מסקנות חנית.

על הכיסא אתה יכול להתאים מאוד נוח, אם האיש יושב בו, והגברת על ברכיו. אתה יכול להתמודד עם השני, ואתה לא יכול. שתי השיטות ייתנו רגשות שונים מאוד. עדיין על הכיסא נוח להסתמך על הגברת, עומד בצד של הגב, אבל האיש הוא מוכווני היטב במה שאתה יכול לעשות עם זה.

עם כיסא יכול להיות למעשה הפעלה, בעוד הרגשות יהיה שונה מאלה שהיו על הכיסא. פשוט לא להרים את טכניקת הבטיחות: הכיסא הוא עדיין שברירי למדי ולא מאוזן, זהיר!

בסדר גמור מבושל לגברת סקס, הגיש על השולחן, מעשים כמו "ויאגרה". תלוי איזה סוג של שולחן, אוכל או כתוב, הסתברויות עם שירות ומשרתים. בתאבון.

ארונות. אני לא חושב הרבה יותר נמוך עבור מושבי מין וממנו אפילו יותר חמוד. לא פלא שבדרך כלל מסתתר בדרך כלל בני זוג שגויים. לְנַסוֹת! בשביל זה אתה לא צריך בגידה. תארו לעצמכם, מישהו צריך לבוא, למשל, מאסטר מחשב.

אם אדם אחד פוגע בארון, כן, חוץ מזה בלי בגדים, ואז מאמין לי, שני הניסויים לפי עזיבתו של הקוסם יעשן מהתרגשות.

בישראל אין מקום לדעות קדומות, בעוד מדובר בסוכנות ליווי. גברים מקומיים ניחנים בסטנדרטים המוסריים הגבוהים ביותר. כל אחד מודע לכך שבתורה ESK Strite מלוות רק את השותף באירוע, תומך בשיחה ובמעמד VIP הליווי יהיה אינדיקטור למצב ציבורי.

במקרה זה, באופן טבעי, זה לא בהחלט לקיים יחסי מין בארון. שחרור מן המאסר שהסתתר שם, אתה יכול לעבור במהירות לישון. אגב, שלד סקרן, אומלל בארון - יש כבר זמן רב שכחתי את האה שם?

בָּדוּק כל הרהיטים, אתה יכול ללכת אל הנחות: מזווה, כאשר האורחים נמצאים בבית, חדר אמבטיה, אם עדיין לא הלכת לישון ילדים, המטבח כשהיא עומדת על התנור ומכוננת ארוחת ערב - כל מקום נותן זיכרונות רומנטיים בלתי נמנעים.

אדני חלונות. זוהי נושא נפרד. עמדות הן שתיים: באחת היא מתיישבת, נשענת את גבו על המסגרת (לא על הזכוכית!), והוא עומד על רגליה. תלוי, הושמט גם רגליים מורמות מאוד בגברת, אתה יכול לחפש רגשות שונים. ב 2 היא עומדת בפנים אל החלון, מתמקדת בידיים אדנות, והוא מאחור. פְּנִים העולם של הדירה הוא כל כך מגוון והוא יכול לתת כל כך הרבה בל Memoirov, כי מחוץ לבית זה לא רוצה לצאת שוב.אם אתה עדיין מקרוב בדירה בשבילך, או שיש לחיות הרבה אנשים, אתה יכול למצוא איפה לעשות אהבה, מעבר. לא מתועלת, אתה גר בעיר או מעבר - מקומות שייתנו הנאה בכל מקום בכל מקום.

זהו מצולע מין אמיתי. שפע גבוה יותר של תנוחה, קרנות עזר, אפשרויות תאורה. כמה מטרים רבועים הנאה המאמתת.

הדגשת נפרדת מוסיפה נוף מהחלון והאור החדר. בחלל הגדול הזה עבור פנטזיה ובדיקות.מִרפֶּסֶת או loggia.

מוטיבים עירוניים 2

החנויות לקוחות. חדר מתאים - זה עולם ארוטי שלם. כאשר וילון צר שביתה זרים, רגשות החריפו לפעמים. במקביל זה יכול להיות מוסתר מקלט, וברור כמעט: סוחר יכול לבקש ממך לכסות.באופן טבעי, תיירים כמעט בכל מקום מספיק, אבל עדיף לבדוק. פתאום אתה מחליט לתרגל את המין הכליליים שלך במסעדה, ומתברר כי במדינה זו התנהגות כזו שווה לפגיעה הרעה של הסדר הציבורי ומושך עונש רציני. עדיף לא להסתכן.אם אתה הולך, ראשית, למען המין, יש צורך לפתור את המסלול מראש עבודות מחקר של היישוב המודרני, עצירות של עצירות ותוכנית תרבות.

הדבר העיקרי - ודא שהמצלמת מעקב וידאו אינה מותקנת שם.

מועדוני לילה. זה כמעט כמו סרט. לא הרבה כי הוא מסוגל מרגש עם כוח כזה כי הריקוד יש מעל האדם. חיבוקים חמים על רצפת הריקודים יכולים לקבל לגמרי הגיוני במקום קטן, אם אתה מדבר עם עובדים וכיצד להניע אותם לספק קן אהבה.

אם אין יכולת - אתה יכול להשתמש ישן, נבדק עדיין בשיטת ההתבגרות - שירותים. לא תמיד היגייני, אבל זה זול ונעים.

אנחנו משתנים היטב על מה יש צורך במועדונים ארוטיים ומה קורה במאמר שלנו על ידי התייחסות.

מוֹנִית. עבור המופרעים ביותר. נראה כי המושב האחורי מתוכנן במיוחד לאהבה. לֹא בהחלט מסורתית. סקס אוראלי הוא מפואר יותר. אל תשכח לזרוק את הנהג נדיב עצות - הוא גם אדם, אבל הוא לא יכול להיות מוסחת כבישים ואפילו לא התרסקו לתוך עמוד כאשר אתה בלי להסביר, מציע החוצה לִגנוֹחַ.

מרים. זה מאוד רומנטי מסוכן: אתה יכול להיתקל או לתקשר את השכנים, כך מה שאתה צריך באמת לחשב את הזמן ולשמור על היד על כפתור "עצור". העיקר הוא לא לבלבל את זה עם הלחצן Call Dispatcher.

גגות. רומנטיקה, יופי, סיכון - כל זה בשילוב עם האוויר הטרי ביותר - אמיתי אפרודיסיאק. נכון, בקשר עם תוכנית אנטי טרור, יציאה גג, אם בשביל זה היית צריך להסיר את הטירה ומישהו מן הדיירים יראה את זה ויציג תשומת לב גבוהה, זה יכול להיות כרוך עם הגעתו של המשטרה. המצב לא יהיה נעים מאוד. אבל סקס שווה!

יציאה לטבע 3

טיולי מדינה הם שיטה מצוינת לבלות זמן על הטבע, להירגע מהומה העירית ולמצוא את המקום הנכון שבו לעשות אהבה. נכון, יש צורך לטפל באבטחה מראש: לרכוש תרופה טובה טיק, לבחור מקום להיות מוסתר ונשאר, לבדוק נחשים.

אם הם נמצאים בקצוות שלך ולא יושבים על אנתיל, כך שבאותו הרגע הבלתי פעיל ביותר שלא יגלו שהם בכל מקום סביבך, עליך, אולי סומפ. הם קשה לנער החוצה, חוץ מזה הם פוגעים ביס.

מִין אתה יכול לשתף פעולה עם אוסף של פטריות וגרגרים, עם זאת, מגפי גומי כמו צורה מאומצת של בגדים בעת איסוף את העושר של הטבע, לא כל מרגש, אבל כזה דברים קטנים לא צריכים להפסיק. אתה יכול לשלם פחות תשומת לב לחיצוני שלך להציג, ולהתמקד בעיני שותף או יופי של הטבע. יש מטוגן תפוחי אדמה עם פטריות שנאספו טרי, לזכור את האירועים של האוסף שלהם - זה נחמד מאוד.

הזמן חברים ללכת על קבב יחד. אתה יכול לתפוס אוהל לבילוי. כמעט אף אחד מהם נעלב, אם לפרוש בקצרה. סקס כזה הוא נעים מעט מדגדג. ב האוהל נוצר תחושה שאתה נראה. לאחר עזיבת ניסיון כזה קבב יכול להיות מסורת טובה.

לצאת לטיול בטיול טיול, לתת כל סופר או אמן מפורסם. מן הרצון לשנות חיים סקסיים יכול להיות אירוע תרבותי שלם. במיוחד עבור סקס במקום, באופן טבעי, זה לא תמיד קל למצוא, כי פינות נסתרות לא מזוהים מראש.

זה בדרך כלל נתון זמן פנוי על בדיקה עצמאית של השטח, חטא זה לא ניתן להשתמש. גם אם אתה רואה אותך. אתה לעולם לא תפגוש את האנשים האלה יותר, והזיכרונות יישארו איתך לכל החיים. נערות ליווי באילת

נסיעה אל הפדרציה הרוסית, איך לשנות את החיים סקסי 4

כאשר נוסעים מתפללים, מדינות אקזוטיות הולכים לצאת, אבל זה אופציונלי לחלוטין.

אפילו טיול הנוכחי באמצע יביא זיכרונות חדשים. סנט פטרבורג או מוסקווה, אם אתה לא חי שם - מקומות טובים לתיירים. מלבד מה שהם צריכים להסתכל על איזה סקס למין יש גם הרבה.

בכללי, אפילו כל חדר במלון חדש כבר זכרונות חדשים, נוספים עירור ורצון לנסות את המיטה שלהם. לא לספור מספרים ב יש גם מסעדות באותן מסעדות, אבל עליהם אנחנו כבר לקרוא.

פחית נסיעות כלכליות לצמיד ערים ואזורים, זיכרונות מובטחת, מקומות שבהם לעשות אהבה הרבה. אתה יכול אפילו לעשות מסורת כלשהי ובכל עיר מעשה על אחד וכי אותה ערכת, ומאוחר יותר זיכרונות. אולי סקס ב Voronezh יהיה מדהים, ובסמארה לא מאוד. כונן יומן, וזה בלוג. יהיה מצחיק.

בעצם הרעיון של נסיעה כבר טמון רקע סקסי. איך להגיע אל היעד? רכבת - סוג ארוטי ביותר של תחבורה. לא לקחת יסודות עבור כפולה כפולה ואת הנתיב עצמו ייתן הרבה רגעים נעים.

מעת לעת זה לא לצוד, כך שסיים המסע! רכב יותר מרגש. היופי שלו הוא שאתה יכול בלם לתוך לפחות רגע אחד או קצת לסטות מן הקורס.

אתה יכול לפחות לפחות לפחות לארגן "יציאה לטבע", ואתה יכול להחנות ממש בצד של הצד ולדגדג לעצמי עצב, להסתכל על ידי, מכוניות.

עָצוּם נסיעות למדינות שונות

בכל מסע יש בהחלט הרפתקה, לשרוד אותם יחד, אתה הופך להיות קרוב יותר ויקר יותר. זיכרונות כללי הם אחד הקריטריונים העיקריים של יחסים מאושרים לטווח ארוך, ועוד דבר כוחות יותר ללכת אחד לשני יותר. מי עדיין מוכן לעבור את כל העיר בלילה, רק כדי לקיים יחסי מין בפינה נסתרת ידועה? בלעדי בלנד. אם אתה הולך לממשלה המוסלמית - בזהירות. לפני נסיעה, לקרוא את כללי ההתנהגות, כדי לא להיכנס לבעיות. באופן כללי, הרגל של הבהרה מראש כי בארץ זה אפשרי, ומה - זה בלתי אפשרי, זה יחסוך מבעיות ובעיות רבות.

באופן טבעי, ב בקשה זו זקוקה לכמה אומץ ונחישות.מסעדות. אם אתה שוויה ארון נפרד, אז בכלל, אין בעיות, לקיים יחסי מין שם, לא יהיה. מלצרים ולא לראות.

לא תמיד בתי מלון מוכפלים וחופים תוססים מסוגלים לספק תיירות סקס. אולי, בשבילך, הרחובות של הטאלין הזקן מתאימים יותר, בתי קפה קטנים ורומנטיים סוגים.

שוב כדאי לנהל יומן או בלוג שבו אתה יכול לכתוב את זיכרונות שלך זיכרונות. אם זה בלוג - לתת עצות וטיפים על בחירה לא רע אתרי סקס. אתה תהיה מאולח! נערות ליווי באילת

נפרד מזכיר מגיע הפלגות הים. כלי נוח או אדים, כל אחד מדינה או עיר יום חדש וסקס מרוסן בתא הוא רעיון טוב חוּפשָׁה. בעבודה אתה לא תגלה.

לא קוליט מקום Man6

הדבר החשוב ביותר הוא לא מקום שבו אתה עושה אהבה, ולא אפילו סקס עצמו. מה מוזר לעשות משהו בשבילך להשתנות חיים סקסיים - זה פשוט נפלא. חוסר השלמות של אנשים רבים היא שכאשר רצון סקסי זה לזה מתחיל להחליש, הם לא מנסים למצוא קצת החוצה, אבל לקחת את המצב כמו מדכא.

הם לא אמרו עוד חיים כמו בירח הדבש. A, מתברר - אתה יכול.

בישראל אין מקום דעות קדומות, אם נדבר על התרגיל בסוכנות ליווי. גברים מקומיים בעלי הסטנדרטים המוסריים הגבוהים ביותר. כולם מבינים כי היום ליסר לא יותר מאשר שותף מלווה באירוע, מספק שיחה מודל ליווי של בכיתה VIP ישמש סימן של מעמד.
נערות ליווי באילת

שינוי מקום הפעולות - אחד הפתרונות הנפוצים ביותר ונעימים.

ביטחון הדדי ותשוקה יגדל.מדינות חדשות, זיכרונות חדשים, סקס חדש. זוהי סערה שלמה של רגשות ורצונות. כל מדינה היא רוח מיוחדת, מחסן של נפש, מטבח. אגב, על המחסן של המוח.

כמו אכפת. מאוד ביסודו של דבר לא רק מסוגל למצוא אדם כזה, אבל גם לא לאבד את זה. וזה יעזור המאמר הבא שלנו או רעיונות עבור סקס וניגוד בשבילך.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. עוזר לזוגות כדי לפתור מתוח בחיי סקסי.

זוגות רבים נחתכים על סקס קיצוני במקום מרגש, אבל זה לא נפתר לחוות כל כך הרבה אינטימי. אמנם למעשה זה לא קשה כמו שזה נראה. סקס בקולנוע, מעלית, חדר לוקר, על הגג - וזה רק דבר ראשון שעולה על הדעת. תאמין לי, רגשות מקרבה למקומות פתאומיים יהיו שונים לחלוטין! העיקר הוא לבחור בגדים מתאימים ולא להתמכר תשוקה במקומות צפופים מאוד, שבו ההזדמנות הגבוהה ביותר להיתפס. שתף על חוויות! שים את "הדגש" במין! להיות מודגש מודגש - תאמין לי, סקס במקומות מרגש ייתן הרבה רגשות בהירים ביותר!

Просмотров: 47 | Добавил: marian1gwe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar