search
menu
person

NEWS AND UDATES


12:49
גנופוביה - מה לעשות, אם סקס מפחד?

ג 'ונופוביה, Erophobia הוא פחד של סקס, קרבה סקסית. תארו לעצמכם עובדה אחת כי הפתולוגיה הזאת היא סותרת למדי ולא טיפוסית, אם כי היא באה לידי ביטוי בהיר מאוד.

התוכן של המאמר

1 תסמינים של גנוופריה 2 תנאים מוקדמים של גנתי 3 ריפוי גנתי 4 כאשר אתה צריך ליצור קשר עם הרופא

בגנתי, לא כל כך הרבה עוינות קלה נבדקת כאימה פאניקה לפני קרבה אינטימית. מחשבות, שמעת דיבור או וידאו על הנושא של סקס להחדיר אימה, רצון בלתי מבוקר להגן על איך רובנו התרגלו לומר, נושא מגעיל.

יש פוביות כי הם באמת מחוברים לגנוופריה, והוא אפשרי להתעורר מיד עם זה:

הטרופו-פחד מהמין השני. קוטופוביה - פחד מיחסי מין, מחשבות על חדירה. Nosophobia - הזוועה להדביק את הזיהום במהלך יחסי מין. Gymnopobia - פחד של עירום. האיש פשוט חווה אימה מול אותה או זר. לעתים קרובות אנשים כאלה אפילו במראה לא מסתכלים על עצמם ומעדיפים הכל, לשים את זה בעדינות, לעשות "בעיוורון". האפרפוביוס - פחד מפני נוגע, אפילו אקראי. טוקופוביה פחד להיכנס להריון, ללדת (בני נוער לעתים קרובות יותר).

עם ביטוי לא משמעותי של פוביה בצורה של סלידה, חוסר רצון של מין, סירוב מקרי של קרבה אינטימית בשל מחלות ועייפות, סימפטומים בודדים מתפתחת לפתולוגיה מורכבת קשה.

תסמינים של גנוווביה

ארופוביה מתבטאת בהירה למדי וחדות. התגובות לפעמים מדברים עם אלה שבסופו של דבר, סובלים פוביה כתוצאה ממה שנראה באופן בלתי צפוי. אדם נמצא בכל עת, בסופו של דבר, זה מדאיג, מתחים. ייתכן כי המחשבות על הקרבה האינטימית נשארים כך לדבר, על נגיעה.

פחד מין יש תנאים מוקדמים קשים והוא מושרש בגיל הילדים (רוב משלהם). אימה שנראתה בגיל העמידה, לובשת את מזג פני השטח. למרות שזה גם לא משולל של עומק פוביה.

תגובה פובית רגילה כדי לדבר מכיל מספר גילויים להמשיך אדם בכל החיים:

אימה בלתי נשלטת לפני קיום יחסי מין. מחשבה אחת על הקרבה, בסופו של דבר, גורמת לגועל, רועד, פאניקה. אנשים כאלה לעיתים קרובות להימנע פגישות, להסביר את זה בהפסקה בעבודה, המחלה או לגמרי לתרגם את הנושא. המודעות של Atpicness ו חריגה של תגובות כאלה אינם מסוגלים לפחות איכשהו למזער את הביטוי. כאשר מדברים על סקס או על סרטים צופה, אדם מתחיל מהומה ולדבר לדבר (מעת לעת עצמו, כפי שכולם אומר). לעתים קרובות, במצבים כאלה, ידיים רעד, הזעה מועילה, תחושה של חוסר אוויר, מרגיש כי חרקים זוחלים על הגוף (מדויק יותר מאשר צמרמורת). אם מקור האימה לא נעלם, אז המדינה מחמירה: מיגרנה, סחרחורת, כאבי לב, הפרעות קצביות, קוצר נשימה נובעים. עם מגע ספציפי, בסופו של דבר, ניתן למזג, כמו בראשות, פאניקה Atoca, התעלפות, heartfelt.

הסימפטומים של גנתי לא נותנים לאדם להתפתח, לבנות עסק ומשפחה. חווה כיצד אנו מביעים, רגשות חמים, ואפילו תת-מודע, תשוקה, בסופו של דבר, קוק רובנו התרגלו לומר, אפס. לא לכל אחד לא סוד לעובדה כי היווצרות של מושגים נאותים על מין ואינטימיות הקרובה. ב, כפי שכולם אומרים, גרסאות כבדות מפוחדים לפני כן, אשר מעורר אדם לבדידות כפויה, שדרוג לאחור של יקיריהם, חברים.

התקשות סובייטיות ומידע פגם הולידו מסקנה שגויה כי ליווי הוא בהכרח משהו מביש, כך, עובדה זו צריכה להיות שותקת. אבל לעתים נדירות יש למישהו לקבל את המידע כי שירותי ליווי בישראל אין שום דבר יחד עם זנות.

תוצאה של זיגור עשויה להיות המחשבה על התאבדות.

רקע גנוופוביה

זה די קשה להבהיר את הסכנות ואת היכולות של ההשלכות של גנתי, אבל העובדה שזה גורם הוא למד בזהירות:

פציעה של ילדים. קטגוריה זו כוללות קשיים נפשיים ופיזיולוגיים: אלימות, מתח ללא שינוי על רקע הטרדה, הצעה של פתולוגיה, או להיפך, תועלת מופרזת של מין. חינוך סקסי לא חוקי. לעתים קרובות בילדותה של האם, באופן כללי, מעניק את השימוש במין, לא מדברים על המוזרויות של התנהגות במהלך חיזור (בני הנוער), גם מיס, כפי שהוגדרו, רגעים יסודיים על הפיזיולוגיה של הבנות. בגלל בורות, אימה מול רגשות ורגשות חדשים, נערות, בנות, מתחילים לסגור את עצמן, למצוא את הרקע של כשלים, גם עבור עצמם, ובסופו של דבר, לנסות תקציר מרחבי העולם. יש להדגיש כי החוויה המינית הראשונה "טועה", חוסר המידע על הגוף שלו תורם, כפי שאנו מדברים כל הזמן, פיתוח עמיד של פוביות עד סטיות פסיכולוגיות חמורות. נוונים. תפיסה כזו, בסופו של דבר, מרמזת דחיסה לא רצונית של שריר המפשעה, כמבטא של אימה או אי ודאות. יש לציין כי התקפות כאלה נצפו סוף סוף כאשר אתה מנסה לחדור, כמו הנהיג, כאבים חזקים בשל המבנה האנטומי של איברי המין (הנרתיק צר, כפי שנהגנו לומר, הפין "לא בגודל -. בעווית השרירים הקרובה מתרחשת במחשבה על מין או במגע, שהמכונה עושה לא מעשיית מינית. התגובה נחשבת איך אנשים רגילים להביע, פתולוגי ובהיעדר טיפול מתפתח ב Neurasthenia או פסיכוזה. זיקפה שאינם פונקציונליות (ED). החבר'ה מתבטאים בחוסר היכולת להגיע להתרגשות ולהביא חבר למצב שהוקם. גבירותיי, באופן כללי, מעונים על ידי הפעלה מינית מופחתת, נעדר, כפי שאנו מדברים כל הזמן, סיכה מספיק onorgazmey. גם אם הפרעות אלה הם הפרעה, זה לא מספיק מי הוא מיזם ללמד. תחושה של בושה, אילוצים ומתח, באופן כללי, תאכלו אדם מבפנים, לא כפי שאנו מבטאים, נותן את היכולת להיות, לפתור את כוח הקהילה. ואכן, עם סימפטומטולוגיה בולטת, הגנתי של טוקט מתנודד במהירות. לא הדמיה היא הפרידה שלהם. תנאי מוקדם לכך לומר עשוי להיות אי שביעות רצון, כפי שאנו מדברים כל הזמן, חלקים בודדים של הגוף: פנים, שדיים, גופים מיניים, ירכיים או ידיים. זה אפשרי של הזוועות להיות מגוחכות אנשים כאלה לא מוצגים בחברה, לא להסתכל על עצמם במשך זמן רב במראה, לא מעריצים גופים שותפים. שים לב כי הלחץ, הנוקשות והשנאה של מוחם מפתחת את הפחד מאותה הערכה מהשאר. ובכל זאת, הביטוי: "גודל ובטלה לא משנה." לא נכון. ניסיון סקסי רע. סיבה זו היא לעתים קרובות למדי אל הפחד של סקס. חסרי ניסיון, שותף מוזר לא יכול, בסופו של דבר, לדעת את הדקויות של החדירה הראשונה ועל סבלנותו שלו, באופן כללי, מנסה לסיים את התהליך במהירות. אבל התנהגות כזו גורמת חזקה, כמו רבים באים לידי ביטוי, רגשות כואבים של הנערה וחוסר רצון בבואו לחזור על המעשה המיני. כולם יודעים שחוויה רעה מטילה חותמת על איך רובנו התרגלו לדבר, פעילות מינית עתידית, מרכזי אנרגיה נעולים ואילץ לפחות כמה אנשים רגילים להביע. התנזרות ארוכה ממין מובילה לפתולוגיות של כדור מיני נקבה, אי פוריות, הפרעות פסיכולוגיות. הזוועה של קרבה אינטימית יכולה להתפתח על בסיס נרקיסיזם. אישה שאדם צעיר רוצה להראות לעצמם לאסם בנושא מיוחד, אבל מפחד מכישלון. זה מאט את הדגימות שלהם למתקפה, עם הזמן, הם סוף סוף להפסיק לנסות לנסות עם מישהו. פחד מרגש בגלל כישלון במין הופך לניקוי שלהם וכוחות לנצח לשכוח על הנאה.

ריפוי גנתי 3

היסוד ביותר בטיפול בגנתי הוא לזהות סיבה אמיתית. אחרי הכל, הכי לא כל כך קל להודות בשורש הפחדים שלהם. אם אתה מוצא גורם, אז לחזור לאופן שבו אנשים היו רגילים להביע, חיי המין האמיתיים הרגילים מסופקים.

אם ניתן לבטל את הוואנטיזם וכאב במהלך יחסי מין, באמצעות האופן שבו אנו מביעים, טיפול תרופתי, לגבי כמה מאיתנו אומר כל הזמן, חוויה מינית, חוסר אטרקציה, פחד להראות את עצמך ולהרגיש הנאה - עבודה כאן פסיכולוגית, פסיכואנליטיקולוגית, סקסופאתולוג וסקסולוג.

ריפוי צריך להישלח לא רק על ניואנס מסוים, כמו אנשים רבים חושבים, הפרה סקסית. בטיפול בגנתי, יש צורך בגישה מלאה, כולל פסיכוקוריק והתאוששות אורגניזם.

פסיכולוגי, ככלל, כולל:

Pseudotherapy; טיפול קוגניטיבי - התנהגותי (CCT); חשיפה terapey.

KPT יש צורך בתצורה של חשיבה שאני להיפטר תפיסת מין כמו איומים ופחד מפחד. יש צורך להדגיש כי עבור זה, זה סוף סוף נוצר, כפי שכולם יודעים, משימות מצביות שונות, הפתרון של אשר רק שואל איך הוא הוקם, העבודה העמוקה ביותר על איך אנחנו כל הזמן מדברים. סקסופאתולוג והסקאולוג עובדים על האופן שבו כולם אומרים מצבים מסוימים וגורמי אימה.

כאשר אתה צריך ליצור קשר עם DR.4

יש צורך להבין את ההבדל בין סלידה או סלידה ואימה אמיתית. דרגות קלות של הפרות יכולות להיות פסיכו, וכפי שכולם יודעים, תרפיה בתרופה. פסיכואנליטיקאי יחד עם סקסולוגים עושה ערכת ריפוי ומרכיד את רשימת הסקרים הדרושים. עם קורס ממושך ודילמות טיפול נפשית להרים קשה יותר. באופציות כאלה, אלה אשר סוף סוף לחוות פוביה, כבר לא רוצה סוף סוף לשנות משהו. של הזוועות הם משמעותיים מאוד. https://tkescorts.com/

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי.

חולמת גלימה מנוסה לשתף פעולה עם מיליונרים של ישראל. הם חסרי עניין ונכונים. עם זאת, זה כבר לא רק הצדדים שימושיים בעת עבודה.

אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. כולם יודעים שאני עוזר לזוגות לפתור קשיים בכמה מאיתנו כל הזמן אומר חיים סקסיים.

אם אתה פשוט נתקל לתוך גן ספוביה, אתה צריך ליצור קשר עם מיוחד. בהתחלה, זה צריך להיות פסיכולוג - זה יהיה שימושי עבור מינימום של 2-3 מפגשים, כך הרופא הצליח להיות, לדעת את התנאים המוקדמים של קשיים. בתהליך של טיפול, הם יכולים סוף סוף להחיל טכניקות שונות, עד היפנוזה - לעתים קרובות אדם עצמו לא יכול להבהיר או לא זוכר מה גרם לפחד של סקס. וגם, על בסיס ההנחה הקיימת, יש צורך לעבוד סוף סוף עם התוצאה. אולי פסיכולוג ימליץ כך לייעץ להתייעץ עם סקסולוג או יהיה כרוך psychoanalyst. אמון Spetsu - אם אתה תהיה מכוונת לעבוד על המתקנים המוסריים שלך, מתברר להיפטר הגנתי.

Просмотров: 3108 | Добавил: marian1gwe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar