search
menu
person

NEWS AND UDATES


02:01
איך, למה ולמה נשים lgut במיטה?

למה נשים lgut ב מיטות, שקט, ואז עוד אירוע. מה מניע אותם חלק של בן זוג ומה, למעשה, יכול לשכב במיטה?

התוכן של המאמר

1 על הניסיון שלך 2 על העדפות 3 על פנטזיות סקסיות 4 על אורגזמה 5 על האפשרויות של שותף 6 כפירה על נושאים distrastru ממין

על הניסיון שלו

אם לאדם, מספר הגברות שביקרו במיטות נוטות לאינסוף, זו סיבה לגאווה. עבור הגברת, למרות שיפוט מודרני על חופש מין, מספר עצום של שותפים מיניים הוא חובה, רע, שגוי. ואת כל הבנה ואוהבת, במבט ראשון, לא נראה אדם, הגברת תנסה להסתיר נתונים כמותיים מחוויית המין שלו.

וככל שיותר את החוויה של השותף, כך היא למדה את חוויית המין הקולוסאלי, עדיף לשמור על סוד, כי הוא מרגש אדם עד שההתבואה. אבל כאשר הרגשות הם dulled, והמוח משוחרר מהתקפה ההורמונלית, במריבה הגדולה הראשונה, הוא יטוס למוניטין שלה עם בומרנג כבד.

על העדפה 2

לעתים קרובות, מאהב בטון של מציצה, סקס אחורי, רומנגה ו strapon, ליפול למצב שבו הם חייבים להעמיד פנים להיות חירשים, ומתים טוב יותר, פשוט לא להצדיק לפני השותף. לדוגמה, כאשר אישה נשרפת מן חוסר סבלנות, נופל על ברכיו כדי לסייע לשותף להתלבש, הוא מבטא ביטוי השוואתה עם זונה, כמעט מוכר את הילדה שלה.

והנה הראש סוטה בפתאומיות, ומנשק את ירכו, או שהוא נורא, מאדאם מעמידה פנים משהו. כן, נראה בעיני הבחור הזה, היא לא הניחה את כבודה. את ההבדל בתפיסה של אותם דברים, כוחות שותפים לשקר זה לזה, פשוט לא להפסיד.

נכון, בראש כל אחד מהם לנצח, במקרה זה נשאר, ואת הספקות של הזמן יהיה לטאטא את זה. נערות ליווי בקריות

על פנטזיות סקסיות 3

ברוב המקרים, ברגעים של רעב מין, הגברות אוהבות חלומות של סקס מרושע פרוע, עם בחורים שחורים, מלאכותיים Phallosas ובכל וריאציות סבירות. אבל בערך אותו דבר, לפעמים לפחות רעב, ואף על פי שלא לחשוב. ופתאום, גברת מרוצה שואלת שאלה על חלומותיה הסקסיים.

רוסית שאינם פנסים וחוסר פגום של מידע זרוע מבט לא מדויק כי ליווי הוא בהכרח משהו, עם חרפה, הוא מה שאתה צריך להזיז. עם זאת, היחידות המעטות מבינות כי לשירותי ליווי בישראל אין שום דבר יחד עם זנות.

אלה שהיו, מאוד מרושעים, ואחרים overproof ו יותר צנוע היא לא היתה, כי שקטי, ברור וקיים צנוע פנימה זה מוחשי לחלוטין, ולא פעולה של חיי מין. התלהבות להיבטים כאלה הוא דוחף בחוסר גברת לשקר, כי הוא שמע את חלומותיה, צעיר מאוכזב למדי ביכולות גופניות משלו.

על אורגזמה 4

מעת לעת, כפירה, במיטה נעשית על ידי נשים יותר חוויות, במודע, כך כמו רגע הקרבה מרמז כנות מלאה. והוא נשמע כאן כרגע, איכרים rectilinear אינם מסוגלים כאלה ייחודי ניקוי, מטבע טהור.אז makar, שאלות אינטימיות מאוד הם אחד נסיבות למה נשים lgut במיטה. היבטים נפשיים של הנפש, דוחפים את הגברות על כפירה לטובת ההטבה. אבל למה? פסיכולוגים מקשרים התנהגות כזו של נשים, עם נוף נלהב של גניחה נלהבת, וחריפה מתחת לאלילה של האיש, ורבים בעקבות המין הראו במיטה באופן ספציפי התנהגות כזו.

Moth מטעה מלבו חושב שהכל עושה נכון, ומרוצה, כמובן, שומע, מן השותף שהיא גם "יש זמן". ולא לקבל אורגזמה, גם על כמה, רק לבנות סיבה ידועה, נחשבת לבושה. מעומעם חברים, לא חוסר אורגזמה, אבל העובדה שזה לא להגיע להשיג את זה בדרכים כאלה.

על יכולות של שותף

נושא פופולרי יותר עבור שקרים במיטה הוא היכולות הגופניות של שותף. למה נשים שוכבות במיטה, איזה מין יחסי מין וחמודים צעירים הם על מה שיש לו מרשים מאוד בגודל, וזה מספק הנאה מיסטית.

סיבה 1, להרים בחור, אם כי בכוונה, זוהי היכולת של הנשים כדי לעורר אוזניים. כאשר בן זוג שומע איזה לווין מדהים, היא עצמה מאמינה בו. 2, בעובדה כי אדם מרוצה מעצמו מוכן עוד על הישג של מעשים איברי המין. סיבה 3, פחד ברור לומר את האמת על גודל ויכולות, קצב ואת עומק החיכוך. ובאופן כללי על מכינה ליטוף. הגברת היא פשוט מפחדת לאבד אדם קרוב, נעלב על ידי האמת שלו.

כפירה על נושאים distrastru מ סקס 6

שורש הכפירה ובמקרה נוסף, נמצא מתחת לליטוף תגובות נפשיות. פחד לאבד שותף, נסער, לאכזב. החידה הגדולה ביותר של סקסופאתולוג, למה המשרתות שאין להם אורגזמות לעשות הכל כדי לא להרגיש אותם. לעתים קרובות, קו התנועה של ההתנהגות של הגברת האנרגזמה הוא לגמרי להפוך את המוביל סקסי מנקה.

שירותי ליווי בישראל משולמים למעשה. מספר, קונים הם בנים בטוחים, אלה המבקשים להסתכל נוחים בחגיגה, הליכה ישירות בהישג יד עם אישה בהירה. זה להרוויח מספיק, על מנת לכסות לחלוטין לחלוטין את כל הכרחי.

חיקוי של אורגזמה, כמו מגיפה, נצפתה ב -90% מהמקרים.

ב שם שימור היחסים והגדר הגנרל.

Просмотров: 46 | Добавил: marian1gwe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar