search
menu
person

NEWS AND UDATES


14:14
50 סרטים ארוטי הטוב ביותר מ 80s ל 2021

רוצה את הדם שלך להרתיח מן התשוקה, ואת המוח - שאל רחמים מרגשות גואה? כאן אספנו את סרטי המין הטובים ביותר של כל פעמים שהפכו יצירות מופת של תעשיית הקולנוע או לזכור לאוהדים יפה סצנות סקסיות. תהנה!

התוכן של המאמר דירות דיסקרטיות במרכז

1 50 הטוב ביותר ארוטי קינוצרטין

50 הטוב ביותר ארוטי kinocartine50

מלודרמה: "סחלב פראי" (1990, ארה"ב)

אמיליה טס לברזיל כדי לסיים עסקה גדולה, איפה מילר המיליונר המקסים. האיש הזה נפתח בה, הוריקן אמיתי של רגשות, אבל גם בהחלטתו של הפיתוי כנה בנות.

מלודרמה: "כחול לגונה" (1980, ארה"ב)

לאחר ספינה טרופה, שני בני נוער מנסים להקים החיים על אי מיושב. שנים מוחזקים, הם גדלים והופכים צעיר יפה, ילדה, אשר מושך אחד את השני, כמו כל היצורים החיים.

מותחן: "פרוסה" (1993, ארה"ב)

עיתונאי קיי נוריס נע לדירה חדשה מושך את תשומת הלב של שני גברים בבת אחת - הבעלים של הבניין ומחבר הבלשים. ב באותו זמן בבניין יש רוצח סדרתי, וקיי מניח שהם אולי אחד מאווהותיה.

מותחן: "אוהדים" (2014, ארה"ב)

בעלה של מורה לקלייר שאל את הגירושין, אבל אישה לא יכולה כל כך קל לשבור מערכת יחסים רב שנתית. היא עוזבת את הדחף, היא מתבררת מאהב צעיר. אבל זה יהיה יותר טוב, קלייר לא עשיתי את זה, כי עכשיו המצב לוקח תפנית פלילית.

בלש: "Slazen" (2001, צרפת)

לואי עם ג'וליה מחויבים לנישואין. שכן הוא ניסיון הימנע בדידות יחד עם יופי חף מפשע, לה - הרצון להרוויח כסף כסף על מיליונר מזדקן.

הצעות ליווי בישראל תוקפו. לעתים קרובות, הלקוחות הם צעירים משגשגים שרוצים להסתכל בבירור להסתכל על החג, הליכה עם יד עם בחורה בהירה. כזה להרוויח זה די מספיק כדי להבטיח לחלוטין את כל הדרוש.

אבל המצב השתנה כאשר בחישוב מתוחכם האהבה התערבבה.

מלודרמה: "חמישים גוונים של אפור" (2015, ארה"ב)

סטודנט אנסטצ'ה צנוע מתראיין עם מיליונר מפורסם. היא היתה כל כך מבולבלת ומבוכה כי כריסטין התעניינה מיד פרח ביישן. אחרי הכל, הוא צריך פילגש צייתנית אשר ימלא את כל רצון עז.

מותחן: "רעל אייבי" (1992, ארה"ב)

קיסוס - יתום, ששונא את עמדתו המסכנה כל האנשים שבבים לה. אבל הכעס עובר כשהנערה פוגשת סילביה - בתם של הורים עשירים, שבהם הוא רואה סיכוי לחיים הטובים ביותר. וכן היא נאחזת בו בכל כוחו.

דרמה: "אהבה" (2015, צרפת)

מרפי מתעורר מוקדם בבוקר משיחת הטלפון, ב סוף הצינור מוכר בקול רם, לא ראה את הבחור אל החשמל. הזיכרונות הוצפו כגל, - בחורה יפה להפליא טמונה שלו מיטה. ואז מרפי היה מאושר, אז למה שינתה אותה?

בלש: "וואנינג" (1980, גרמניה)

לאחרונה הופיע רוצח סדרתי בניו יורק הומוסקסואלים. לתפוס אותו, הבלש סטיבן ברנס מעמיד פנים שהוא הומו ו נשפך למעגל של קורבנות לכאורה. הוא כבר קרוב לקורסטר, אבל זה שווה להתקרב אליו, איך הכל מתגלגל הפוך.

מותחן: "לא חוקי" (2002, צרפת)

קוני ואדוארד, משפחה אידיאלית היא התגלמות אמיתית חלום אמריקאי: עבודה מפוארת, בית גדול, בן נפלא וכלב. אבל אשתו מדוכאת בחיים מונוטוניים שבהם היא לא משנה שום דבר במשך זמן רב. זה למה האישה נפתרת בבגידה.

בלש: "קלואי" (2009, ארה"ב)

חשוד בעל בבגידה, קתרין פרגמטית שוכרת זונה קלואי, מי צריך לפתות גבר. הרומן שלהם ממשיך כמה זמן, אבל קתרין לא כועסת, כי זה יכול לראות את זה ילדה יפה להפליא.

בלש: "ראשי המוסד" (1992, צרפת)

אפילו להיות חשוד במקרה רצח, סקסי סופר קתרין מתנהג בשלווה ובהתרסה. עבור בלש ניק היא - את המסתורין שאי אפשר לפתור. אבל אדם יעשה את זה כדי למצוא רוצח.

מלודרמה: "משחקים אכזריים" (1999, ארה"ב)

כאשר באקדמיה אחת הולך קצת עשיר בני נוער אכזריים - לחכות לצרות. Inrigan Catherine ו Playboy Sebastian טען, כי הבחור יוכל לפתות אנט סטודנט חדש, כבר מאולח כמו "גם ילדה הגונה.

מותחן: "ניתוח סופי" (1992, ארה"ב)

למרות הניסיון העצום בפסיכולוגיה, ד"ר אייזק התאהב באישה שאת מחשבותיו אינן מסוגלות להבין. מי זאת? אחותו של המטופל, ילדה של מפורסם mafiosi או רוצח דם קר מנסה לזרוק מסלולים ידיים של אנשים אחרים?

דרמה: "מאלן" (2000, איטליה)

זכר זכר הלך למלחמה, משאיר בחורה בפתוח עִיר. כאן גברים מערייצים אותה ליופי, ונשים - שנאה באותו גורם. מאלן מתעניין רק בדבר אחד, איך לשרוד בלי בעל ולהישאר על ידי עצמו?

מותחן: "חשיפת" (1994, ארה"ב)

טום סנדרס - עובד החברה למופת שבבטח הלך על העלאה. עדיין לא פגש מכשול בצורת פרובוקטיבית הבוגר מיני. הוא מאופק, אבל בתגובה קיבל הצהרה על מינית שיש כיף.

מלודרמה: "Dreamers" (2003, בריטניה)

1968, בפריז יש מרד של המהפכה המינית. אבל לאמריקאי מתיו אין עסקים לבעיות של מישהו אחר. הוא מנסה להבין רק שתיים מאזרחיה - ג'מיני איזבלה ותיאו, שהכבה את כל הפנים קשרים קשורים ועכשיו לצייר אותו להרפתקה זו.

דרמה: "Nymphomaniac" (2013, דנמרק)

זה סיפור על ג'ו נימפומניק בן החמישים, שמאושר זוכר את שנות הנוער כאשר רק באו למודעות לעצמו. כמו גם ob כל הרפתקאות מיניות שלאחר מכן שהתחילו אותו מוזר אבל מצבים מרגשים.

מלודרמה: "תשעה וחצי שבועות" (1986, ארה"ב)

לאחר הפגישה אליזבת עם ג'ון, כל הגשרים נהרסו. אלה רגשות מוארים מיד ודפוק עד למצב הלבה. אבל הם לא נועדו להיות משהו אמיתי. אחרי הכל, במקום לאהוב אחד לשני, הם מנסים לאהוב עצמנו דרך אדם אחר.

דרמה: "מדף מקסים" (1990, שוויץ)

פרנצ'פר - פעם צייר מפורסם עכשיו חי ב כפר מבודד ולא יכול לכתוב תמונה הגונה. אבל אחרי פגישות עם נערה מקסימה של החבר שלך, האיש שוב הרגיש את הגאות השראה, ואולי יותר.

קומדיה: "טרוי" (1994, ארה"ב)

כאשר הנערה היפה אלכס נשלחה לחדר של שניים חבר 'ה, בחורים אפילו שמחים. אבל בקרוב היחסים מבולבלים לחלוטין. הנערה התאהבה באדי. ואדי הבינה פתאום את עצמו הומו, שאוהב סטיוארט. בתורו, סטיוארט מחפש אלכס.

מותחן: "גוף כבד" (1981, ארה"ב)

מפגש מתי, עורך דין צנוע הבין, רק למען השם נשים כאלה גברים מבצעים פשעים. אז כשהנערה הציעה הוא הורג את בן הזוג שלה ולאסוף כסף משפחתי, שבועות.

מלודרמה: "הצעה עצמאית" (1993, ארה"ב)

דוד ודיאנה בכנות אוהבים זה את זה. אבל קשה לשמור על רגשות חמים כאשר אין כסף על החשבון, ואת הבית יכול לקחת משם בכל רגע. מנסה לזכות בכסף בלאס וגאס, בני זוג נפגשים מיליונר, מוכן לשלם כמות גדולה ללילה עם דיאנה.

דרמה: "סקס, שקרים ווידאו" (1989, ארה"ב)

משפחה אמריקאית רגילה: בעל, אשתו וגברת. לפתע, גרהם מצטרף לחברה זו - ידידו הוותיק של בעלה, מי סובל מאימפוטנציה, והנאה מינית מקבל מסרטי פורנו. ו אשתו מושכת קו זה.

דרמה: "התקשר אלי עם השם שלך" (2017, איטליה)

אלו בן 17 עומד לבלות קיץ כמו כל תלמידי בית הספר: להירגע ליד הים, להיפגש עם ההורים, לעשות את המוסיקה האהובה עליך לתקשר עם בנות חמודות. אז למה הוא לא יכול לקרוע את עיניו מן העוזר האב - אוליבר?

בלש: "גדול" (2016, דרום קוריאה)

סוק היי - ילדה שתמיד חסרה כסף. רוצה להרוויח, הוא מסכים להרפתקה של הרמאי של הגרף, מי רוצה להתחתן יפנית עשירה ולקחת את הכסף שלה. אבל מה הוא יעשה מתי לומד כי יפנית אוהבת בנות?

מלודרמה: "סוף שבוע" (2011, בריטניה)

גיא צעיר ראסל הולך מועדון הומו כדי להסיר בחור ללילה. פתאום, היכרות עם גלן ממשיכה ובבוקר. הם ביחד לשתות, להשתמש בסמים, לקיים יחסי מין, - וכך הכל יותר קרוב.

מוסיקלי: "פסנתר" (1993, אוסטרליה)

כאשר ג'ורג 'מזניח אילם אשתו שלום ומסרב קח את הפסנתר שלה לבית שלה, - המצב נהנה מן הדייל השכן של האש. אדם ייתן פסנתר לב יקר רק לשיעורי מוסיקה פרטיים מ מודעות יופי.

מלודרמה: "חייו של אדל" (2013, צרפת)

תלמידה אדל חלמה ארוכה על אהבה אמיתית אפוא, לאחר שפגשתי בחור נחמד, בלי לחשוב שהתחיל לפגוש אותו. אבל מה לעשות עם רגשות שמקורו באופן אקראי זר סינבוזה, אשר מציע לצלול לתוך העולם לסבית?

דרמה: "ונוס בפרוות" (2013, צרפת)

הבמאי טום כבר נואש למצוא שחקנית מתאימה משחק חדש כאשר ראיתי Vanda אקסצנטרי. זה סקסי וקיצוני האשה המחתרת לא התאימה לתפקיד, אבל זה היה כל כך קשה לתת לה.

דרמה: "קוק, גנב, אשתו ואת המאהב שלה" (1989, הולנד)

ג'ורג'ינה עייפה כל כך מההתקפות המתמדות של בעלה, שמצאה המאהב ישירות בין המבקרים במסעדה הצרפתית ונלקח איתו סקס במטבח.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. לעתים קרובות מאוד, הלקוחות הם צעירים משגשגים אשר מתכוונים במיוחד להיות בדיוק להופיע במבט בחופשה, הליכה מתחת לגברת יפה עם גברת יפה. הכנסה כזו היא די למדי על מנת לכסות לחלוטין את עצמם לאובייקטים הדרושים.

הטבח הפך עד לא חוקי ודמות מפתח בעסקים, אשר מקבל מחזור רציני.

מותחן: "תקשורת" (1996, ארה"ב)

ויולט - גנגסטר, שראו יותר מדי, כדי להתרחק הכנופיה של תוססת. פקקים - לסבית סקסית, שוחרר לאחרונה מ בתי כלא ופיתו לוומה תמים. יחד הם מחליטים להרוג גנגסטר ו להקצות את הכסף שלו.

מלודרמה: ולנטיין (2010, ארה"ב)

דין וסינדי התאהבו זה בזה ממבט ראשון. על ידי לפחות חשבו כך. אבל שנים מאוחר יותר הבינו, הדבר היחיד קשרו אותם אז, זו תשוקה של דקה שטטה זמן קצר לאחר מכן אירוסין. זה הסוף?

ביוגרפיה: "פרופסור מרסטון שלו נשים "(2017, ארה"ב)

שני מורים ובמקביל מתפתחים פּוֹלִיגרָף. היחסים שלהם עם תלמיד אוליביה מזיזים את קצה המקובל. ו הזיכרון של הפעם הופך לקומיקס על צדיק עם לאסו, פתיחת האמת.

מלודרמה: "תקשורת פורנוגרפית" (1999, צָרְפַת)

הם עשו הרבה טעויות מאוהבות ולא אפילו. לכן, הפעם המתין משותף של שביעות רצון מינית פשוטה. בניגוד ההיגיון, הוא כאן - על מיטת מלון קר הבזקים אהבת אמת.

מלודרמה: "טנגו האחרון בפריז" (1972, אִיטַלִיָה)

הרצפה בת ה -40 רואה את עצמו אשם במותו של אשתו. הוא הוא בדיכאון עמוק ומהכוח האחרון מחזיק בחיים מתי פוגש פריזאי צעיר מקסים, מוכן לחלק את המיטה ואת הכאב איתו Losts.

קומדיה: "אהבה ותרופות אחרות" (2010, ארה"ב)

מגי היא ילדה אוהבת חופש שעובר גברים, איך כפפות עד שזה מפסיק על ג'יימי - המוכר ויאגרה. שלהם נלהב הרומית מתפתחת לאהבה אמיתית, אבל קשה לחיות עם גבר סובל מחלה פסיכולוגית.

דרמה: "אטרקציה סודית" (2013, אוסטרליה)

סיפור כבד על האהבה Quadrilateral, שם נשים הם החברים הכי טובים, וגברים הם הבנים הבוגרים שלהם, מאוהבים אמא זר. אהבה זו מתרסקת כל נפלא, אשר בחייהם, ולכן מישהו יצטרך לנטוש את רגשותיהם.

ביוגרפיה: הנרי ויוני (1990, צרפת)

הסופר הצעיר שאניס נינג נראה כמו שלה מושלם החיים קפאים ברגע אחד: בעל משועמם, כל הנאה זיכרונות אינסופיים על חוסר מין. באותו רגע זה נשבר לחייה מטורף נשוי זוג.

דרמה: "אקזוטי" (1994, קנדה)

לפני שנתיים איבדה פרנסיס את הבת האהובה עליו, אבל היא עדיין נקבוביות נוקשות חוט בלתי נראה שלו. בגלל שלה, גבר מגיע כל יום ב מועדון לילה לרקדנית במדי בית הספר. בשל אותה, אני מזמין אותך לבית, בדומה לבת. מה זה, אהבה או ייאוש?

בלש: "הדוכס של בורגונדי" (2014, בריטניה הגדולה)

סינתיה - דוקטור למדעים ביולוגיים, שנלמדו תכונות של פרפרים ועש. ואוולין הוא העוזר שלה ואת פילגש אשר משועמם מן היחסים הרגועים, הנעים שלהם והחליט לגוון את החיים Sadomazochist משחקים.

מותחן: "זר ליד האגם" (2013, צרפת)

יש אגם מבודד אחד, ליד כל סוף שבוע גברים עירומים הולכים - מקום לקישורים אינטימיים חד פעמיים. פרנק בא הנה בטעות, אבל כבר לא רוצה לחזור, כי הוא פגש מדהים מסוכן ומושך מישל.

מותחן: "פיתוי אחרון" (1994), בריטניה הגדולה)

מייקל מעולם לא פגש נשים כמו בריג'ט. היא כמו המערבולת באה לחייו, קדדה למין, ועכשיו היא מציעה הרפתקה על ידי רווחים מהירים. מייקל שמח עליה, ועדיין לא יודע את זה בקרוב נפגשים עם בעלה זועם וחבורה של בעיות.

ביוגרפיה: "סורואט" (2012, ארה"ב)

מותג משותק בילדות, אבל אדם אף פעם לא שיניים: אני זוכרת לאנשים עם חוש הומור אינסופי והרווחת תהילה עיתונאי משורר. עכשיו הוא בן 38 - הגיע הזמן לחשוב על קיפוח בתולנות בחברת המטפל שלה.

דרמה: "Splash גדול" (2015, איטליה)

מריאנה ובחור נחה על האיים החמים של איטליה, כאשר IDYLL רומנטית מופרעת על ידי הגעתו של הארי אהוב לשעבר. בֵּין יחסים שוב נוצץ יחסים, אבל הפעם משחק תמים יסתיים סכנה אמיתית.

מותחן: "אימפריה של חושיות" (1976, יפן)

היא היתה זונה אקראית שהפכה קבועה לוויה של פקיד עשיר. מאישה בעלת הטבע איש מנילה עם כוח מדהים. בעוד הניסויים המיניים שלהם הפכו מסוכן מדי.

מלודרמה: "אני אוהב" (2009, איטליה)

סיפור היחסים המבלבלים של משפחה אחת. בעוד אבא משפחתו של הנהר מושכת את הבן אדוארדו לעסק המשפחתי, הבחור מנסה מסעדה פתוחה עם חבר אנטוניו. בתורו, אנטוניו מאוהב באמא אדוארדו, וזה נותן לו הדדיות.

דרמה: "בושה" (2011, בריטניה)

צעיר ומצליח למדי ברנדון מסתיר תעלומה יוצאת דופן. הוא נימפומן שלא יכול לחיות בלי "מנה" אפילו יום אחד. בדרך כלל הוא עשה זונות, אבל היום אחות סקסית נכנס לביתו.

דרמה: "צעירה ויפה" (2013, צרפת)

תלמידה איזבל מחליטה לפתוח את הצד החדש של עצמו לארגן עבודה כזונה. הכסף אינו מעוניין, אבל הראשון ניסיון מיני ורגשות משלו - כן. בדיוק, זה היה כל כך רחוק לקוחות לא מתו במיטה.

מותחן: המאהב הצורך (2017, צרפת)

מי מחולים לא התאהבו בפסיכואנליטיסט שלו? היופי השברירי של קלואי לא היה יוצא מן הכלל ואף הלך עוד יותר, נהיה ילדה פולין פסיכולוגית. לאחר שעבר לביתו, היא מבחינה בהתנהגות מוזרה של גבר. אבל מאוחר מידי.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

סרטים ארוטי של שנות ה -80 הם פופולריים במיוחד לא רק. למרות הדימוי האיכותי הטוב ביותר, מנהלים של אותו זמן הצליחו להעביר את הרגשות והרגשות המועברים על ידי השחקנים. כן, ובסרטים ארוטיים ישנים, אדם התייחס לאשה אחרת שונה מהיום. היה הרבה יותר רוך, כבוד. הבנות היו בטלות, לבשו על הידיים, היו מוכנה לכולם. אני ממליץ לכל אדם לראות לפחות סרטים ארוטי אחד של שנות ה -80 ולהשתמש בכמה טכניקות הפיתוי שמוצגים שם.

Просмотров: 56 | Добавил: marian1gwe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar